Aktuální informace

 Upozornění občanům

Svoz směsného komunálního odpadu proběhne v červenci v obvyklém  termínu, tj.

ve čtvrtek 6. 7. 2017

popelnice_110


Tradiční červencové posezení na návsi a opékání selete

ve středu 5. července 2017.

Výstřižek prDSCN9694

Všichni jsou srdečně zváni! 


Zákonem č. 24/2017 Sb. byla s účinností od 21.2.2017 provedena změna zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, ve znění pozdějších předpisů. Zveřejňované údaje týkající se rozpočtu – střednědobý výhled rozpočtu, rozpočet a rozpočtová opatření a závěrečného účtu obce jsou uveřejněné na úřední desce obce v elektronické podobě a možnost k nahlédnutí do listinné podoby je v úředních hodinách na OÚ.


Poplatek za svoz odpadu na rok 2017 činí stejně jako v minulém roce 360,- Kč na osobu / za objekt (splatnost do 30. června 2017). Platbu je možné provést hotově v úředních hodinách na OÚ nebo převodem na účet obce (variabilní symbol = číslo popisné).


V březnu 2017 jsme rozšířili webové stránky obce Vrbice o sekce: Czech POINT, Formuláře, Vidimace a legalizace, Kácení dřevin, Pálení rostlinných materiálů – v této sekci (též v sekci Formuláře) najdete odkaz na stránky Hasičského záchranného sboru, kde můžete plánované pálení prostřednictvím elektronického formuláře ohlásit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>